اندیشیدن در زندگی‌ نقش مهمی دارد. اندیشیدن به نگرشمان شکل می‌دهد. با اندیشیدن می‌توانیم زندگیمان را دگرگون کنیم .

9:50:58 PM 1399 / 03 / 06
 
اخبار دانشکده

قوانین و مقررات امتحانات

قابل توجه کلیه دانشجویان محترم

از کلیه دانشجویان محترم درخواست می شود، جهت جلوگیری از هرگونه اختلال در روند برگزاری امتحانات، موارد زیر را به دقت مطالعه و نسبت به رعایت کلیه آنها اقدام نمایند. رعایت نظم نشانه شخصیت شماست.

1)10 دقیقه قبل از شروع امتحان در دانشکده حضور داشته باشیدبا توجه به موارد فوق تأکید می‌شود پیش‌بینی لازم برای زمان، مسیر، وسیله ایاب و ذهاب عمومی و مشکلات احتمالی را نموده و به موقع از منزل خارج شوید.
 
2)به همراه داشتن مداد ، خودکار ، پاک کن و مداد تراش الزامی می باشد .

3)به همراه داشتن هرگونه کتاب، جزوه و امثال آن، اعم از مرتبط یا غیرمرتبط با موضوع امتحان، اکیداً ممنوع است.

4)هرگونه گفتگو با سایر دانشجویان در جلسۀ امتحان، تحت هر عنوانی تخلف و تقلب محسوب می گردد.

5)همراه داشتن گوشی تلفن همراه ، در جلسه امتحان،تخلف و تقلب محسوب می شود.

6)هرگونه نوشته بر روی برگه ، ماشین حساب و امثال آن، حتی در صورتیکه مرتبط با موضوع و سوالات امتحان نباشد، تخلف و تقلب محسوب می گردد.

7)استفاده از ماشین حساب فقط در امتحاناتی که مجوز استفاده از آن توسط استاد اعلام شده باشد، مجاز می باشد وفقط ماشین حساب هایی قابل استفاده هستند که در سطح مورد اعلام شده توسط استاد باشند.

8)تبادل هرگونه لوازم التحریر، ماشین حساب و امثال آن در جلسۀ امتحان ممنوع می باشد.

9)نکاتی که مسوولان اجرایی آزمون متذکر شده را رعایت نمایید.

10)دانشجویان در صورت داشتن دو امتحان در یک زمان باید  مسئول جلسه را قبل از آغاز امتحان  مطلع نمایند .

11)پاسخنامه های خود را تمیز و بدون تاخوردگی نگاه داشته و تحویل دهید.

12)پاسخنامه های تستی را فقط با مداد مشکی نرم پررنگ پر نمائید.

13)دانشجویان محترم به تعداد سوالات و زمان آن در سربرگ دقت نموده در صورت مغایرت در تعداد سوالات مراقب را در جریان قرار دهید.

14)کامل کردن تمامی موارد ذکر شده در پاسخنامه از قبیل نام و نام خانوادگی دانشجو ، شماره دانشجویی و... در پاسخنامه الزامی می باشد.  همچنین نوشتن نام و نام خانوادگی دانشجو به همراه شماره دانشجویی در برگه سوال نیز الزامی است .در هنگام تحویل پاسخنامه برگه سوال نیز می بایست تحویل داده شود و عدم رعایت موارد موجب تصحیح نشدن برگه می شود.

۱5)طول مدت زمان اعلام شده برای برگزاری امتحان توسط استاد،  تمدید نخواهد شد و دانشجویان موظفند، پس از اعلام پایان زمان امتحان، به آرامی و بدون ایجاد اختلال در جریان سایر امتحانات جلسه را ترک نمایند.

۱۶)امضای لیست حاضرین به معنای حضور در جلسه امتحان می‌باشد و تا ۲۰ دقیقه بعد از شروع امتحان می‌بایست لیست مذکور توسط رابط از دانشجوی حاضر در جلسه امضا گرفته شود. چنانچه رابط جهت اخذ امضا به شما مراجعه ننماید مراتب سریعاً به رابط مربوطه اطلاع داده شود. ضمناً عدم امضای لیست حاضرین به منزله غیبت در امتحان می‌باشد و غیبت در امتحان حذف محسوب می شود.

۱۷)دانشجویانی که در کلاس درس غیبت آن ها بیش از 16/4کل جلسات درس باشد،  حق شرکت در جلسه امتحان پایان نیمسال را ندارند. در صورت ارائه دلیل و موجه شناخته شدن غیبت در شورای آموزشی، درس آن ها حذف و در غیر این صورت نمره صفر برای آن درس منظور خواهد شد.

18)همراه داشتن کارت ورود به جلسه امتحان الزامی می باشد.

19)کلیه دانشجویان میهمان باید قبل از ورود به جلسه امتحان تسویه حساب نموده باشند

من آرزوی توفیق و موفقیت برای همه دانشجویان از کلیه خواهران و برادران عزیز خواهشمندیم کلیه شئونات اسلامی و دانشجوئی را رعایت نموده و با آمادگی و استعانت از خداوند متعال در جلسات امتحانی حضور یابند

 

ساعت : 11:31 -  روز  : پنج شنبه  - 19 /  10 / 1392 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :1363

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: