اندیشیدن در زندگی‌ نقش مهمی دارد. اندیشیدن به نگرشمان شکل می‌دهد. با اندیشیدن می‌توانیم زندگیمان را دگرگون کنیم .

8:00:43 AM 1399 / 07 / 08
 
اخبار دانشکده

samanehsalamat

راه اندازی سامانه ملی آموزش الکترونیک سلامت

 
 کاربران سامانه ملی آموزش الکترونیک سلامت می توانند پاسخ سوالات خود را بطور مستقیم در برنامه فراسو دریافت نمایند.
دبیر اجرایی سامانه آموزش الکترونیک سلامت با اشاره به تعامل انجام شده با رادیو سلامت گفت: کاربران سامانه آموزش الکترونیک سلامت می توانند سوالات خود را بطور مستقیم در برنامه فراسو که از ساعت 8:30 لغایت 9 صبح روز پنج شنبه هر هفته از رادیو سلامت پخش میشود مطرح و پاسخ خود را دریافت دارند.
کرمی گفت: مشاوران سامانه در هر لحظه آمادگی دارند تا نسبت به ارائه پاسخ به سوالات کاربران از طریق وب سایت اقدام نمایند، اما این برنامه و سایر برنامه های صداوسیما می تواند کمک بسیار زیادی به رفع سوالات احتمالی کاربران داشته و فرایند آموزش را تسهیل نماید.
مشاوران سامانه در هر لحظه آمادگی دارند تا نسبت به ارائه پاسخ به سوالات کاربران از طریق وب سایت اقدام نمایند، اما این برنامه و سایر برنامه های صداوسیما می تواند کمک بسیار زیادی به رفع سوالات احتمالی کاربران داشته و فرایند آموزش را تسهیل نماید.
دبیر اجرایی سامانه ادامه داد: کلیه خدمات سامانه رایگان است و تنها برای صدور Skill Card سلامت مبلغ 24.000 ریال دریافت میشود و مردم می توانند در فاز اول طرح، پس از مراجعه به سایت WWW.Ulc.ir و تکمیل فرم ثبت نام، در دوره های آموزشی ثبت نام نموده و پس از پایان دوره، گواهینامه آموزشی معتبر دریافت نمایند، ضمن آنکه برگزیدگان هر دوره از هدایای تشویقی وزارت بهداشت استفاده خواهند نمود.

جهت ثبت نام وکسب اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه نمائیدhttp://salamat.ulc.ir/

 

ساعت : 8:42 -  روز  : چهار شنبه  - 17 /  3 / 1391 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :1069

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: