اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ؛وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ اَبَداً؛ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ؛وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

10:27:44 PM 1396 / 08 / 30
 

برنامه کارآموزی روان و کودکان ( نمیسال دوم 96-95)

 

یک شنبه –دوشنبه

(اطفال)

سه شنبه –چهارشنبه

(اطفال)

یک شنبه –دوشنبه

(روان)

سه شنبه –چهارشنبه

(روان)

95/11/24 لغایت 95/12/25

A(صبح)

A'(عصر)

B'(صبح)

B(عصر)

C(صبح)

B'(عصر)

A(عصر)

C'(صبح)

96/01/14 لغایت 96/02/13

B(صبح)

B'(عصر)

C'(صبح)

C(عصر)

A(صبح)

C'(عصر)

B(عصر)

A'(صبح)

96/02/17 لغایت 96/03/17

C(صبح)

C'(عصر)

A'(صبح)

A(عصر)

B(صبح)

A'(عصر)

(عصر)C

B'(صبح)

 

نام مربی

خانم حسینیان (صبح)

آقای احمدی (عصر)

دکتر تقربی(صبح)

خانم حسینی(عصر)

آقای آقاجانی(صبح)

آقای قدیری( عصر)

آقای خراسانی(صبح)

آقای نوذرزاده( عصر)

گروه 1

A,B,C

گروه 2

A', B', C'

 

 

توضیحات :گروه 1 ( یک شنبه و دوشنبه صبح و سه شنبه چهارشنبه عصر)

                گروه 2(سه شنبه چهارشنبه صبح و یک شنبه و دوشنبه عصر)

برنامه شروع کار آموزی عصر ساعت 2:30 شروع می شود


گروه A'


گروهB'


گروهC'

مرتضی عباسپور

حمیدرضا ولیدایی

حسین قهسارزاده

محمد سنایی

عبداله خاکیان

سحر سادات سبطینی

فاطمه نوروزی

مریم کاظمی

مبارکه سادات جعفرپور

فاطمه مقصود

زهرا مهرساب

زهرا سیروسی نژاد

فاطمه امامیان

پوریا رضی

میثم محمدزاده

مصطفی پاکدل

حامد علیمحمدی

مریم حمیدی

فاطمه امامی

نسیم اله دادیان

راضیه براتی

مژگان مظلومی

نگین عنایتی

فاطمه احمد زاده

 زهرا اسماعیلی

معصومه بیشه

محمد عباسیان

علی کریمی

میثم نادریان

پژمان رفیعی

طاهره نادمی

فاطمه ابوزیدآبادی

زیینب سید حسینی

آناهیتا حیدریان

لیلا فرهادی نیا

زهرا سلمانی

محبوبه اعتمادی

محدثه باغبانی

زهرا کیانی

 

گروه A


گروهB

گروهC

علی طالبی

علی قاسمی

امید اسماعیلی نیه

محمد رسول هاشمی

صادق رحیمی

سمانه دهقانی

فرشته اشجعی

فریده حسین گلی

معصومه نوریان

نسیم دوستدار

شکوفه اکبری

فاطمه ابراهیم پور

 

مصطفی مشتاقیان

وحید حاجی جعفری

محسن حیرانی

محمدعلی نجفی

عباس آقایی

جلال ابراهیمی

فاطمه خیراندیش

هدیه غنی پور

مریم کریمی

سلیمه شریفی

 سمیرا رحمتی

مریم سادات رسا

وجیهه اله یاری

محمدرضا دواتگران

محمد ارشدی

محمدامین حسنی مقدم

امیرعلی زین الدینی

زهرا کامروا

زهره لوافی

سارا مقامی

محدثه یوسفی

مهسا رحیمی

فاطمه بلالی

زهرا عارف

مهدیه سلیمانی

 

 

 

 

   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر